• info@bpp-co.com

  • شماره تماس : 38762230-051

  • ساعت کاری :7:30 صبح تا 15:30 بعدظهر

درباره ما:

شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس با محوریت راه اندازی آزمایشگاه تخصصی اکرودیته در سطح ملی و بین المللی به منظور ارتقاء بهره وری واحدهای تولیدی با ارائه خدمات تخصصی پلیمری یکی از شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه فردوسی مشهد است که در سال 1393 با حضور تعدادی از اعضای برجسته هیات علمی دانشگاه فردوسی و فارغ التحصیلان دانشگاهی در اداره کل ثبت شرکت ها به ثبت رسیده و پس از اخذ مجوز شورای فناوری دانشگاه فردوسی فعالیت خود را در مرکز رشد این دانشگاه آغاز نموده است. با توجه به حضور پروفسور ظهوری (استاد تمام دانشگاه فردوسی و پدر علم صنعت پلیمر در استان خراسان بزرگ) سهامدار و عضو هیات مدیره شرکت به عنوان یک ویژگی و وجه تمایز برتر، آزمایشگاه بسپار پایش پارس قصد دارد به عنوان آزمایشگاه مرجع در صنعت پلیمر علاوه بر اجرای آزمون های استانداردِ صنعت، به ارائه خدمات آموزشی و مشاوره­ تخصصی و مدیریتی، خدمات بازرسی و نظارت، ساخت تجهیزات آزمایشگاهی پلیمری، صادرات و واردات تجهیزات آزمایشگاهی و کمک فرآیندها نیز بپردازد. با توجه به این ویژگی، حضور در دانشگاه فردوسی و دسترسی به خدمات فنی و تخصصی دانشگاه، شرکت قصد دارد در مقایسه با رقبا از طریق دو مزیت استراتژیک زیر سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد:

(1) تجمیع خدمات مختلف در صنعت پلیمر و تبدیل شدن به مرجع در ارائه خدمات پلیمری،

(2) سرمایه­گذاری گسترده در حوزه­ی تحقیق و توسعه با هدف پیش­گامی در عرصه­ی استانداردسازی و ساخت تجهیزات مدرن آزمایشگاهی.

آزمایشگاه فنی مهندسی بسپار پایش پارس در سال 1393 با چشم­ انداز تبدیل شدن به "جامع­ترین" آزمایشگاهِ اکرودیته­ی کشور در صنعت پلیمر، "معتمدترین" مرجع برای سازمان­ها و نهادهای مرتبط با پلیمر و "پیشروترین" همکار برای شرکت­های مرتبط با صنعت پلیمر (جامپ: جامع­ترین، معتمدترین، پیشروترین) تأسیس گردیده و به عنوان یکی از شرکت­های مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه فردوسی مشهد در پردیس دانشگاه استقرار یافته است.

این شرکت با داشتن پرسنل مجرب، همکاران و مشاوران متخصص از جمله جناب آقای پروفسور ظهوری و جناب آقای دکتر رمضانیان از اعضای هیئت علمی دانشگاه فردوسی قادر به ارائه انواع خدمات فنی و مهندسی در حوزه پلیمر به سراسر کشور می­باشد.

بخشی از زمینه کاری این مجموعه به شرح ذیل به استحضار می­رسد:

-         مهندسی، مشاوره و اجراي پروژه­هاي بهبود عملكرد و خدمات مرتبط با آزمايشگاه­ها و واحدهای صنعتی

-    مشاوره مديريت توليد شامل خدمات مشاوره‌اي، راهنمايي و کمک­هاي عملياتي درارتباط با کاهش هزينه‌ها و بهبود کيفيت انواع سيستم‌هاي توليد (ارائه فرمولاسیون)، توسعه و تکوين محصول

-         مشاوره جهت تجهیز آزمایشگاه

-         برگزاری دوره­های آموزشی مرتبط (با نظارت و همکاری اداره کل فنی و حرفه­ای خراسان رضوی)

این شرکت مفتخر به دریافت پروانه فنی و مهندسی با شماره 1599207/120 از وزارت صنعت، معدن و تجارت و اخذ گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار به شماره khr/3466 از سازمان ملی استاندارد شده است، همچنین این شرکت همکاری تنگاتنگی با معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی در رابطه با تقلبات صورت گرفته در بازار محصولات پلیمری به خصوص لوله و اتصالات PVC، PP و PE دارد.

در حال حاضر این آزمایشگاه تخصصی پلیمر، آماده خدمت رسانی به شما اساتید، دانشجویان، شرکت ها، سازمان ها، نهادها، کارخانجات، همکاران و مشتریان گرامی می باشد. همچنین امیدواریم که بتوانیم در این راستا، خواسته های شما عزیزان را تحقق بخشیم.

لیست استاندارد ها به شرح ذیل می باشد:

PVC-U :(پی وی سی سخت) INSO 9119-1 , INSO9118-1 , ISIRI 13361-2 , ISIRI 12142-1

PE :(پلی اتیلن) INSO 7607 , INSO 14427-2

PP:(پلی پروپیلن) ISIR 6314-1 , ISIRI 6314-2 , ISIRI 6314-3 , ISIRI 13822-1 , INSO 16509-1

این شرکت در حال حاضر آزمون و آموزش جداول ذیل را جهت انجام امور تحقیقاتی و استاندارد ارائه می­نماید:

ردیف

نام آزمون

ردیف

نام آزمون

1

آزمون گرماسنجی افتراقی (DSC /OIT)با دمای منفی

13

 آزمون ضربه سقوط آزاد (محصولات)

2

آزمون کشش، خمش، سفتی حلقوی و ...

14

 انواع آزمون­ های حرارتی و تعیین میزان رطوبت

3

آزمون پراکنش دوده

15

 آزمون مقاومت پلاستیک ­ها در برابر حلال دی­کلرومتان

4

آزمون ضربه آیزود و شارپی (محصولات)

16

طیف­سنجی جذب اتمی AAS

5

 اندازه­گیری شاخص جریان مذاب MFR

17

نشر شعله اتمی Flame Emission Spectrophotometer

6

 طیف­سنج مرئی Opacity

18

آزمون XRFوXRD

7

  آزمون فشار هیدرواستاتیک، ترکیدگی لوله و نشتی

19

آزمون  FT-IRبه همراه نتیجه تست کتابخانه ­ای

8

 آزمون چگالی

20

آزمون HPLC

9

 تست درصد فیلر و درصد دوده(ash)

21

آزمون کروماتوگرافی گازی GC

10

آزمون ابعادی شامل قطر داخلی و خارجی، ضخامت، طول، عمق و ...

22

آزمون TGA

11

ساخت انواع دمبل­های پلاستیک جهت آزمون­های کشش، خمش، آیزود و ...

23

آزمون SEM, TEM, STEM

12

 آزمون دمای نرمی ویکات

24

Particle Size Analysis

همچنین در صورت تمایل به شناسایی انواع پلیمرها به روش­های کاملا علمی و تخصصی، آزمون­ های مورد نیاز با توجه به صلاحدید
متخصصین این شرکت انجام می­پذیرد.

                                                                                              عنوان دوره های آموزشی

ردیف

عنوان دوره

مدت دوره

1

آشنایی با انواع گریدهای پلیمر موجود در بازار ایران

16 ساعت

2

آشنایی با قالب­ گیری دمشی

16 ساعت

3

دوره آموزشی قالب­ گیری تزریقی پلاستیک­ ها

16 ساعت

4

آشنایی با کنترل کیفیت لوله­ های پلیمری

16 ساعت

5

روش های سریع شناسایی پلاستیک­ ها

12 ساعت

6

طیف سنجی مادون قرمز FTIR و کاربرد آن در شناسایی مواد پلیمری

8 ساعت

7

آنالیز نقیصه و عیوب در قالب­ گیری تزریقی و روش جلوگیری و رفع آن ها

12 ساعت

8

روش تعیین فرمولاسیون پی ­وی­ سی نرم و سخت

16 ساعت

9

طراحی قالب­ های پلاستیک

40 ساعت

10

آشنایی و انتخاب چسب­ های صنعتی در صنعت پلاستیک

12 ساعت

11

بازرسی و کنترل کیفیت قطعات پلاستیکی

12 ساعت

12

لوله و اتصال پلی­ وینیل ­کلراید فاضلابی

6 ساعت

13

لوله و اتصال پلی ­وینیل­ کلراید آب رسانی

4 ساعت

14

لوله و اتصال پلی­ وینیل­ کلراید ناودانی

4 ساعت

15

لوله و اتصال پلی ­پروپیلن آب رسانی

12 ساعت

16

لوله و اتصال پلی ­اتیلن آب رسانی

12 ساعت

17

لوله و اتصال پلی­ پروپیلن فاضلابی

12 ساعت

قوانین و مقررات

به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس را دارند توصیه میکنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

 مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت در قبال سهل انگاری و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد. اطلاعات کاربری مشتری نزد شرکت محفوظ می باشد. مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می گردد بر عهده مشتری می باشد. وب سایت شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

مسئولیت واقعی بودن اطلاعات در ج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

کلیه  ضوابط و قوانین شرکت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک، قوانین جرائم اینترنتی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

علامت تجاری و طراحی متعلق به سایت است و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی سایت خلاف و قابل پیگیری قضایی است. تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. استفاده از مطالب سایت در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع (شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس) مجاز می باشد. حقوق معنوی محتوایی وب سایت، متعلق به شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس می باشد؛ وب سایت شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می دارد. خدمات و محتوياتی که توسط وب سایت تولید و عرضه می شوند؛ صرفا جهت استفاده در این وب سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس ها، لوگو و... از وب سایت شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی این وب سایت و لینک به مطلب ذکر شده، با کسب اجازه کتبی از مسئولان وب سایت مجاز است.

کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی از جانب شرکت تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت عنوان شرکت     فنی مهندسی بسپار پایش پارس از طریق شماره پیامک و پست الکترونیک به جز آنچه در سایت شرکت قسمت تماس با ما درج شده است، فاقد اعتبار بوده و شرکت هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبـــــــــول نمی کند. وب سایت شرکت فنی مهندسی بسپار پایش پارس پایگاه اینترنتی دیگری جز www.Bpp-co.com و زیر مجموعه های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس هایی جز آدرس های رسمی و معتبر این وب سایت، مورد تایید شرکت فنی مهندسی بسپار پایش نیست.

شرکت در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت برای هر پیشنهاد است مسئولیتی ندارد.

عضویت در سایت رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت به ایمیل آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند. عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

زیر مجموعه ها


  • 1,090,000 ﷼
    دوره HPLC
    +

آدرس

آدرس :خراسان رضوی ، مشهد ، دانشگاه فردوسی

شماره تماس :

051-38762230 _051-38769230

فکس:

 051-38769232     

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تصویر

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای سایت بسپار پایش پارس در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت